Moja misja

Jestem przekonany, że profesjonalny i dobrze wykonany masaż rehabilitacyjny pomoże wzmocnić mięśnie i tym samym przyczynić się do odbudowy sprawności fizycznej, dlatego świadczę specjalistyczne usługi fizjoterapeutycznych ludziom, lecząc ich  z korzyścią dla nich i ich najbliższych .

Moje wartości

– troska o Pacjenta

Pomaganie ludziom i dbanie o ich zdrowie jest dla mnie sensem życia. Buduję trwałe relacje z Pacjentem opartych na zaufaniu i profesjonalizmie. Przekazuję porady Klientom w języku jak najbardziej zrozumiałym. Kieruje się ciągłym przekraczaniem własnych oczekiwań i jestem dumny, kiedy polecają Państwo moje usługi swoim znajomym.

– unikalna metoda ćwiczeń

Wieloletnia praca w zawodzie przy Pacjencie umożliwiła nabyć wiedzę i doskonale zrozumieć działanie układu kostno-stawowego i mięśniowego, to pozwoliło przełożyć na zrozumiałe zagadnienia fizjoterapeutyczne. Stworzyłem autorską metodykę ćwiczeń rehabilitacyjnych, która umożliwia moim Pacjentom szybsze powracanie do zdrowia i lepsze samopoczucie. Poprzez dzielenie się własną wiedzą z ludźmi wpływam na ich stosunek do własnego ciała i zachęcam do zdrowego stylu życia.

– zaangażowanie i poświęcenie

Poznawanie nowych ludzi jest inspirujące, a to przekłada się w pełni do samoangażowania się z korzyścią dla moich obecnych i przyszłych Pacjentów. Pracuję nad nową metodą fizjoterapii, aby wykonywanie ćwiczeń było naturalne, przyjemne i lecznicze.

Gabinet Fizjoterapii RC

ul. Walecznych 61
03-916 Warszawa

Tel:22 617 47 78
csif_rc@wp.pl

Gabinet jest czynny

od poniedziałku od piątku

w godzinach 9:00-16:00

Fizjoterapeuta

Wojciech Kaczmarek

E-mail: wojciech.forrestclub@gmail.com


Copyright © 2012 Gabinet Fizjoterapii i Kosmetyki „Rest Club” Wszelkie prawa zastrzeżone.